Adnan Sayım

Adnan Sayım

Erzurum'da doğdu. Alnıma İnen Satırlar adlı bir şiir kitabı ve Geceleri Ölmek adlı bir hikaye kitabı var. Hala yaşıyor...

Ahmet Ayberk Aykul

Ahmet Ayberk Aykul

2000’de Erzurum’da doğdu. Edebiyata dair çalışmaları; Fayrap, Sis Dergi ve Azizim Sanat Dergisi’nin çeşitli sayılarında yayınlandı. Bilkent Üniversitesi hukuk bölümünde eğitim hayatına devam etmekte.

Aysel Kaya

Aysel Kaya

1992'de Mersin'de doğdu. .İlk, orta öğretim ve lise yıllarını Mersin'de tamamladı. 2014 'te Hacettepe Üniversitesi Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Halen İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde ihtisasına devam ederken Edirne'de öğretmenlik yapmaktadır.

Barış Bahadır Koval

Barış Bahadır Koval

İstanbul'da doğdu, Antalyalı. Yaklaşık üç yıldır şiirin içinde.

Büşra Çelik

Büşra Çelik

1995 senesinde Trabzon'da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenim ardından Fatih Gelenbevi Anadolu Lisesi'nden 2013 yılında mezun oldu. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümüne başladı ve 2017 yılında mezun oldu. Şu anda Istanbul'da özel bir okulda İngilizce öğretmenliği yapmaktadır.

Çetin Alpagut

Çetin Alpagut

1974 yılında Erzurumda doğdu. Atatürk üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümü mezunu. 1997 yılında arkadaşlarıyla Lakin Kültür sanat dergisini çıkardı. İmla kullanmamaya özen gösterdiği Şiirlerini Kuş Öğüdü isimli kitapta topladı.  Hâlen Lakin yayınlarında genel yayın yönetmenliği yapmaktadır.

Ebru Özden Güroğulları

Ebru Özden Güroğulları

"Niksar'da doğdu. İstanbul Üniversitesi'nden mezun oldu. Şimdilerde İstanbul'da bir devrik cümle kendisi."

Efsane Nur Fidan

Efsane Nur Fidan

2000, İstanbul doğumluyum. Lise öğrenimimi Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık üzerine aldım. Lisans öğrenimimi ise Karaman'da Yeni Medya Bölümünde görüyorum. Tasarım konusuna çalışmalarım bulunmaktadır. Ayrıca medya, sinema, film sektörü ve kült filmler hakkında yerel gazetelerde yazılar yazıyorum. Üniversite bünyesindeki yapılan sesli kitap, dergi ve youtube gibi birtakım projelere de katıldım.

Elif Sena Yıldırım

Elif Sena Yıldırım

2001 doğumlu. Nevşehirli. Necip Fazıl, Abdurrahim Karakoç ve Shakespeare okumayı seviyor. En sevdiği tür tiyatro. Mimarlık öğrencisi.

Fatih Çodur

Fatih Çodur

1983 yılında, Erzurum’da doğdu. Atatürk Üniversitesi KKEF İngilizce Öğretmenliği Bölümünü tamamladı. 2008’den beri Antalya’da İngilizce Öğretmeni olarak çalışmakta. İlk şiiri Erzurum’da çıkan Çizgi dergisinde yayımlandı. Varlık, Kertenkele, Dergâh, Karayazı Edebiyat, Ayraç, Telgraf, Berfin Bahar, Yolcu, Ay Vakti gibi dergilerde şiir, öykü, eleştiri, şiir ve kitap tanıtım yazıları yayımlandı. Okumak Ayrıcalıktır, Poetik Haber ve İnceeleyen isimli edebiyat sitelerine katkıda bulundu. Lakin Yayınlarından 2014 Ekim’de “Yalnızlık Hariç Değil” isimli şiir-öykü, 2017 Şubat’ta “İniş Göğü”, 2018' de Yalnızlık Dahil isimli bir öykü kitapları yayınlandı. Lakin Yayınevi’nde editörlük yapmaktadır.

Fâtıma Zehra Merinos

Fâtıma Zehra Merinos

1981 yılında doğdu, ne zaman öleceğini bilmiyor.

Fatmanur Peçe

Fatmanur Peçe

1985 yılında rize de doğdu. Hâlâ yaşıyor.

Fuad Okay

Fuad Okay

1962 yılında Bursa’da doğdu. İlkokul – ortaokul – lise çağlarını Erzurum’da geçirdi. 1973 yılında Kültür Kurumu İlkokulu’nu, 1980 yılında Erzurum Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde 1986 yılında lisans, 1989 yılında yüksek lisans, 1997 yılında doktora eğitimlerini tamamladı. Boğaziçi Üniversitesi’nde araştırma görevlisi, KKTC’de Yakın Doğu ve Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak çalıştı. 2000’den bu yana Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

Gizem Özlem Barlas

Gizem Özlem Barlas

1992 yılında Artvin'de doğdu. İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünde lisans eğitimini, Mevlana Araştırmaları Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Çeviri ve Kültürel Çalışmalar alanında doktora eğitimine devam etmektedir.

Hilal Yıldız

Hilal Yıldız

2001 yılında, Sakarya’da doğdu. İlk, orta ve lise yıllarını Sakarya’da tamamladı. 2019 yılında Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Yeni Medya Bölümü lisans programına başladı. Üniversite bünyesinde düzenlenen kitap ve Youtube projelerinde görevler aldı, içerikler hazırladı. Üniversitenin Kurumsal İletişim departmanında, çeşitli panel ve oturumlarında görevli -medyacı- olarak çalıştı. Youtube'da kitap tanıtım içerikleri hazırlamaya devam etmektedir.